.

~~~~ צפו בסרטון ~~~~

אנו יוצרים חוויות לשנת בת ובר מצווה מיוחדת ומותאמת לאופי ולרצונות שלכם, בשילוב סדנאות, משימות, טכנולוגיה, ערכים חשובים, חיבור בין המשתתפים 
והמון כיף!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

חוויה בלתי נשכחת

ערך מוסף וכלים לחיים

העצמה של בתכם או בנכם

גיבוש וחיבור חברתי

החברים של ילדיכם יהנו ויפרגנו

התאמה לכל לקוח ולכל תקציב

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שנת בר או בת המצווה היא הזדמנות מיוחדת לאפשר לילדינו להתעלות מעל לחיי היומיום, להעצים ולכוון אותם ולהעניק להם כלים וערך מוסף לחייהם הבוגרים, זה הזמן שלנו לחזק את החיבור שלנו אתם ושלהם אתנו.
אנו מומחים ביצירת חוויות יחודיות ומהנות, שעשויות מהחומרים שהנערות והנערים באמת אוהבים (סדנאות, פעילויות אתגריות, הפעלות ומשימות, שימוש באמצעים טכנולוגיים ועוד), והן מתקיימות בתוך מעטפת רעיונית וערכית שמתאימה לילדיכם ולכם.
החוויות, שאינן חלק ממהלך החיים הרגיל של ילדיכם ושלכם וההנאות והריגושים שהן יוצרות, מאפשרות לילדיכם להתחבר לערכים ולרעיונות שהם פוגשים ולהפוך אותם לחלק מסל האישיות הבוגרת של כל אחת ואחד מהם. 
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אנחנו יודעים, אתם רוצים להבין יותר טוב "מה בדיוק אנחנו עושים"? ו"איך זה עובד"?

אז הנה כמה דוגמאות (מתוך מגוון רחב של אפשרויות):

סדנאות לאמהות ובנות מצווה - ערב חווייתי, באוירה אינטימית. נצחק, נתעמק, נתרגש ונצא עם כלים ותוצרים לשנה המיוחדת הזו.  

חוויות מקיר לקיר - רצף של פעילויות בעקבות קירות יחודיים בירושלים, החל ממתחם אתגרי של קירות טיפוס, דרך משימות והפעלות באמצעות אפליקציה בין קירות מיוחדים ורבי משמעות ברובע היהודי, טקס מרגש במקום התצפית המרשימה ביותר על הכותל המערבי וסיום מרגש בכותל.

על גבעת התחמושת - פארק חבלים אתגרי המוקם בגבעת התחמושת במיוחד לטובת האירוע, פעילות משחקית מגבשת בתעלות, בעקבות הקרב המפורסם שהתרחש במקום ולבסוף - טקס מרגש במקום.

12-13 משימות - מסע שעוברים הנערות והנערים במהלך השנה, או חלקה. המשימות יכולות לעסוק בתחביביהם של הנערות והנערים, בתחומי העניין שלהם, ביעדים שהם רוצים להשיג, בפחדים שהם מרגישים שהגיע הזמן להתמודד עימם, בהתנדבות ותרומה לקהילה, באירועים אישיים, בסיפורי ההיסטוריה המשפחתית שלהם, בדמויות שהם מעריכים ועוד, כיד הדמיון (ויש דמיון!). המשימות מוסרטות ונערכות לסרטון מרגש שנשאר ומלווה את הנערה, או הנער ואת המשפחה. ניתן גם להקרין את הסרטון במהלך אירוע בר או בת המצווה.

שימוש באפליקציה ייחודית - אנו יוצרים משימות והפעלות, המותאמות עבור כל לקוח ולכל אירוע, או תוכנית, וטוענים אותן לתוך אפליקציה. הפעילויות מתבצעות באמצעות אייפדים, כאשר המשתתפים מצלמים ומסריטים את עצמם דרך האפליקציה בזמן ביצוע המשימות והכל נערך בזמן אמת לסרטון מרגש שנשאר לחיים. 

פעילויות ייחודיות לארגונים - אנו יוצרים משימות והפעלות, המותאמות עבור כל לקוח וכל אירוע. בין השאר: לבתי ספר, ארגונים ומוסדות.  

טקסים ותכנים מותאמים אישית - אנו מתמחים ביצירת טקסים ותכנים המשקפים את מי שאתם ואת מה שחשוב לכם, באופן מרגש ובלתי נשכח. זה יכול לכלול השתתפות פעילה שלכם, השתתפות של דמות מיוחדת במינה בעלת סיפור אישי חזק, סרטוני וידאו העוסקים בכם, שיוכנו מראש ועוד... 

אירוע מותאם אישית עבורכם - כאמור, אנו מתמחים ביצירת פעילויות וערכים השלובים אלו באלו ואנו נשמח ליצור עבורכם את הפעילויות והתכנים שהכי הולמים את ילדכם, את משפחתכם, את הערכים החשובים לכם וכל רעיון שחשוב לכם להעביר בשנת או בתוכנית בר או בת המצווה של ילדיכם.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

קצת גם עלינו...

אנחנו שמרית שלומוביץ'–שטיין והלל ברק.

הקמנו את "מרחבים" מתוך שליחות לתת ערך ולהאיר דרך.
אנו חושבים שגם היום נכון לומר, ש"הנוער בימינו יעצב דמות האדם בישראל – על ידי חיי מופת" (דוד בן גוריון).

בנוסף לפעילותה ב"מרחבים", שמרית גם מנחה סדנאות להורים וילדים בגיל מצוות בבתי ספר ברחבי הארץ, מטעם עמותת חל"ד.  "יודעת לגעת במה שחשוב באמת"

שמרית תודה על ערב מקסים.

אוהבת את היכולת שלך להוציא מהבנות כל כך הרבה פתיחות.

יודעת לגעת במה שחשוב באמת. נהניתי מכל רגע. תודה ושוב תודה ניפגש בהמשך.

אהובה פרייז

סדנא לאמהות ובנות מצווה-מאי 2016

"יום שהוא ציון דרך בחיים"

תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע לכם מילות הערכה, על יום שהוא ציון דרך בחיים, יום של מעבר מילדים למתבגרים. על כל האכפתיות והדאגה, על תשומת הלב האישית והחמה, על ההתחשבות בכל פרט, על המסירות, על הערכיות ועל מי שאתם.


אז, שוב, תודה על הכל -

                                    בני מצווה - בית ספר "שמעוני" גבעתיים והוריהם 

  

                    

"מאחלת לכל ילדה וילד לחוות את הפעילויות שלכם"

היה כל כך מדהים ומרגש לראות באיזו הנאה, תשוקה והתלהבות, השתתפו ילדינו (ולומר את האמת...גם אנחנו) בפעילויות ומשימות ערכיות, שרחוקות כל כך מעולמם היומיומי וכמה הם מתחברים ונפתחים ללמוד ולהפנים. השכלתם לחשוף את ילדינו לערכים ראויים, בדרך כל כך נכונה ויצירתית ועל כך אני מלאת הערכה כלפיכם.
מאחלת לכל ילדה וילד לחוות את הפעילויות שלכם ולכל הורה שיזכה להעניק לילדיו את החוויות הערכיות והמיוחדות שאתם מייצרים עבורם. יונית נחום

"מומלץ לכל מי שמחפש אירוע מקורי וייחודי"


בתור מי שלקחה חלק פעיל באירוע חייבת לציין שהיה מקסים ומיוחד, הילדים שיתפו פעולה ומאד נהנו.
כל הכבוד לכם על ההשקעה, הנועם והסבלנות...
כיף לדעת שיש אלטרנטיבה אחרת למסיבות בת/בר מצווה שמשלבת גם הנאה וגם ערכים ומזכרת מדהימה מהחברים והאנשים הקרובים.
מומלץ לכל מי שמחפש אירוע מקורי וייחודי.

גלית ברויר

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.